Kiralamanın avantajları nelerdir?

Santral Kiralama KOBİ’ler için alanında en iyi markaların santral ürünlerini kiralama ve kiralama sonrasında satın alma imkânı sunan bir finansman yapısıdır. Siz Kurumsal Müşterilerimiz İçin özel Hazırlanan Ödeme koşulları ile 24-36-48 aya varan vadelerle kiralayabilirsiniz.

Kiralamanın Avantajlarından Yararlanın, Giderlerinizi Azaltın

Santral Kiralama KOBİ’ler için santral ürünlerini kiralama ve kiralama sonrasında satın alma imkânı sunan bir finansman yapısıdır.

  • Kiralama işleminde ödenen tutarlar, ödendikleri tarihte kira gideri olarak muhasebeleştirilerek vergi matrahından düşebilirsiniz. Bu sayede kiralama sonunda ödemiş olduğunuz vade farkını geri alabilirsiniz.
  • Kiralama süresi sonunda, dilerseniz, kiraladığınız ürüne satış bedeli üzerinden (Sözleşme yapılan tutar ) %7 ödeyerek sahip olabilirsiniz.
  • Leasing veya banka kredilerinde ödemiş olduğunuz faizlere oranla daha düşük faizlerle ürünlerinize sahip olabilirsiniz.
  • Kiralama Bedeli + % 18 KDV şeklinde yapacağınız ödeme KDV avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlar.(Leasing de genel olarak %1 ‘ dir)
  • Türk Lirası cinsinden olan ödemelerinizde ilk günden son güne kadar TL cinsinden ödeme ile ne kadar ödeyeceğinizi bilirsiniz.
  • Ara ödeme, Ek Ödeme, Dönem Faizi gibi sürpriz ödemeler ile karşılaşmaz ilk günden son güne kadar ödeme planlarınızı yapabilir herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmazsınız. Kiralama işleminde noter masrafı ödemezsiniz.

Alanının En İyileri, Çözüm Ortaklarımız

Santral Kiralama KOBİ’ler için alanında en iyi markaların santral ürünlerini kiralama ve kiralama sonrasında satın alma imkânı sunan bir finansman yapısıdır.